- In stock
-
−20%
Adler AD 7304 White
Adler AD 7304 White
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of speeds | 3 |
| Oscillation range | 76° |
| Noise level | 52 dB |
| Tilt adjustment | Yes |
| Product colour | White |
| Height adjustment | No |
| Auto oscillating | Yes |
| Placement | Table |
| Power requirements | 220 - 240V, 50/60 Hz |
| Maximum power | 90 W |
| Power consumption (typical) | 45 W |
| Diameter | 40 cm |