Lenovo IdeaPad Slim 3 15Q8X10 IPS X1-26-100 16GB 512SSD W11 Grey 83N30071NT
Lenovo IdeaPad Slim 3 15Q8X10 IPS X1-26-100 16GB 512SSD W11 Grey 83N30071NT
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 10
business days
| Brand | Lenovo |
| Weight | 2.4 kg. |
| Depth | 0.486 m. |
| Width | 0.074 m. |
| Height | 0.308 m. |
| PC002 Procesors | Snapdragon X X1-26-100 Octa Core 3.0 GHz 30MB |
| PC003 Operatīvā atmiņa | 16GB Soldered LPDDR5x-8448 |
| PC006 Video | Qualcomm Adreno GPU |
| PC007 Ekrāna izmērs | 15.3" 1920x1200 WUXGA IPS Anti-Glare |
| PC008 Cietā diska apjoms | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| PC010 Baterija | 50 Wh |
| PC011 Operētājsistēma | Microsoft® Windows® 11 Home |
| Kodolu skaits | 8 |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1200 |
| Operatīvās atmiņas apjoms | 16 GB |
| Operatīvās atmiņas frekvence | 8448 MHz |
| HDD diska apjoms | Nav |
| Cietā diska tips | SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe, SSD |
| Videokartes modelis | Qualcomm Adreno GPU |
| Videokartes atmiņas apjoms | Dinamiskā atmiņa, Dinamiskā atmiņa |
| Videokartes tips | Qualcomm |
| Diskdziņa tips | Nav |
| Iebūvēts mikrofons | Ir |
| HDMI | Ir |
| VGA | Nav |
| USB 3.0 | Nav |
| USB 2.0 | Nav |
| Atmiņas kartes lasīšanas ierīce | SD |
| Iebūvētā kamera | 5.0MP with Privacy Shutter |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11ax 2x2 |
| Akumulatora tips | Nav informācijas |
| Operētājsistēmas tips | Microsoft Windows 11 Home |
| PC013 Garantija | 2 gadi (fiziskām personām) |
| Bluetooth | Ir |
| Tastatūras valodas | ENG |
| Ekrāna izmērs | 15.3, 15" — 15.9" |
| Procesors | Qualcomm Snapdragon |
| Operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Ekrāna tips | Matēts IPS |
| PC012 Svars | 1,55 kg |
| Krāsa | Pelēka |
| Datora tips | Mācībām, darbam un mājām |
| Korpusa materiāls | Plastmasas/Metāla (alumīnijs) |
| Modeļa nosaukums | 83N30071NT |
| Komplektā | Nav informācijas |
| Garantija fiziskām personām | 2 gadi |
| Garantija juridiskām personām | 2 gadi |
| Procesora modelis | X1-26-100 |
| Procesora frekvence | 3 GHz |
| Kešatmiņa | 30 MB |
| Turbo boost funkcija | Nav |
| Procesora ražotājs | Qualcomm |
| Procesora sērija | Snapdragon X |
| WiDi | Nav |
| Thunderbolt | Nav |
| Garantija baterijai | 1 gads |
| USB 3.1 | Nav |
| Procesora paaudze | Nav |
| Nosaukums | IdeaPad Slim 3 15Q8X10 |
| USB Type C | 1x USB-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB PD 45-65W and DisplayPort 1.2, Ir |
| SSD diska apjoms | 512 GB, 501 — 999 GB |
| Flash cietā diska apjoms | Nav |
| Pieslēgvieta M.2 | Nav informācijas |
| Mini DisplayPort | Nav |
| RJ-45 | Nav |
| DisplayPort | Nav |
| 4G | Nav |
| Izmērs (PxAxDz) | 34,3 x 1,69 - 1,79 x 23,9 |
| Maksimālais operatīvās atmiņas apjoms | 16 GB |
| USB 3.2 | 2 gab. |
| FingerPrint Reader | Ir |
| Tastatūras apgaismojums | Nav |
| Tastatūras valoda | ENG |
| Sērijas nosaukums | Lenovo IdeaPad Slim 3 |
| ОбщаяМодель | IdeaPad Slim 3 15Q8X10 |
| USB 4 | Nav |
| Platums | 343,4 mm |
| Augstums | 16,9-17,9 mm |
| Dziļums | 239,5 mm |
| Akumulatora ietilpība | 50Wh |
| Iekšējās atmiņas tips | LPDDR5x |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| AI tehnoloģijas | AI Copilot+PC |
| Skārienekrāns | Nav |