-
−12%
Cudy WE9300 network card Internal WLAN / Bluetooth 5765 Mbit/s
Cudy WE9300 network card Internal WLAN / Bluetooth 5765 Mbit/s
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 8
business days
| Compliance certificates | Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Antenna design | External |
| Antenna type | 2x2 |
| Antenna | Yes |
| Component for | PC |
| Internal | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Weight | 114.5 g |
| Depth | 45.5 mm |
| Width | 70 mm |
| Height | 20 mm |
| Maximum data transfer rate | 5765 Mbit/s |
| Security algorithms | WPA2, WPA, WPA3 |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi band | Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Mounting brackets included | Yes |
| Quick installation guide | Yes |