ASUS ROG Herculx Graphics Card Holder Universal Graphic card holder
ASUS ROG Herculx Graphics Card Holder Universal Graphic card holder










ASUS ROG Herculx Graphics Card Holder Universal Graphic card holder
Guarantee
12 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Compatible products | NVIDIA GeForce RTX 40 series |
| Type | Graphic card holder |
| Number of graphics cards supported | 1 pc(s) |
| Light colour | Multicolour |
| Product colour | White |
| Compatible chassis type | Universal |
| Cable length | 0.5 m |
| Width | 208 mm |
| Weight | 171 g |
| Height | 46 mm |
| Depth | 71 mm |
| Warnings | Avoid contact with water and moisture., Do not open the product or attempt to repair it yourself., The product contains electronic components that should not be disposed of in the regular waste bin. |