ASUS ROG Herculx Graphics Card Holder Universal Graphic card holder
ASUS ROG Herculx Graphics Card Holder Universal Graphic card holder







ASUS ROG Herculx Graphics Card Holder Universal Graphic card holder
Guarantee
12 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | Grey, Black |
| Type | Graphic card holder |
| Material | Thermoplastic, Zinc |
| Light colour | Blue, Green, Red |
| Compatible chassis type | Universal |
| Connector 1 | 3-pin Addressable RGB |
| Cable length | 0.5 m |
| Weight | 183 g |
| Height | 71 mm |
| Width | 208 mm |
| Depth | 46 mm |