-
−2%
ADATA HD770G external hard drive 2 TB Black
ADATA HD770G external hard drive 2 TB Black
Guarantee
36 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Protection features | Shock resistant, Dust resistant, Waterproof |
| Housing material | Plastic |
| Product colour | Black |
| Bus powered | USB |
| Width | 98 mm |
| Height | 26 mm |
| Depth | 139 mm |
| Weight | 270 g |
| Thunderbolt technology | No |
| Ethernet LAN | No |
| Wi-Fi | No |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDD size | 2.5" |
| HDD capacity | 2 TB |