- New
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
XIAOMI MI LCD BOARD has a 13.5-inch LCD screen with a white design and allows you to write in green. It operates on a single CR2025 battery and comes with a stylus.
Dimensions | |
|---|---|
| Screen diagonal | 34.3 cm (13.5') |
Design | |
| Product color | White |
Screen | |
| Screen type | LCD |
Features | |
| Writing colors | Green |
Power supply | |
| Battery type | CR2025 |
| Number of supported batteries | 1 |
Weight and dimensions | |
| Depth | 7 mm |
| Height | 318 mm |
| Weight | 345 g |
| Width | 225 mm |
Package contents | |
| Pen | Yes |