Wireless Keyboard SVEN KB-E5800W, Black
Wireless Keyboard SVEN KB-E5800W, Black
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Device Location | External |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Wireless Technology | RF |
| Interface | USB |
| Form Factor | Full-Size |
| Number of Keys | 104 |
| Number of Multimedia Functions | 12 |
| Keys Type | Membrane |
| Electronic Life Cycle | 20000000 Cycles |
| Keyboard Features | Multimedia Function Chiclet Keyboard Split Keyset Design Adjustable Tilt Legs |
| Certifications | FCC, CE, EAC |
| Platform Compability | Windows |
| Supports Battery Type Classification | AAA |
| Battery Included Quantity | 1 |
| Battery Required Quantity | 1 |
| External Color | Black |
| Included Accessories | USB Receiver User Guide Warranty Card 1 AAA Battery |
| Width | 440 mm |
| Height | 30 mm |
| Depth | 125 mm |
| Weight Netto | 0.38 kg |
| Warranty Term (month) | 12 month(s) |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 440 mm |
| Pack Width (mm) | 125 mm |
| Pack Height (mm) | 30 mm |
| Weight | 0.38 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.01 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Package Type | Box |
| EAN Code | 6438162017026 |