Lian Li GA II Lite 240 ARGB 120mm Water Cooling Black
Lian Li GA II Lite 240 ARGB 120mm Water Cooling Black



Lian Li GA II Lite 240 ARGB 120mm Water Cooling Black
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 10
business days
| Brand | Lian Li |
| Weight | 1.88 kg. |
| Depth | 0.332 m. |
| Width | 0.284 m. |
| Height | 0.138 m. |
| Type | Liquid cooling kit |
| Speed | 2500 rpm |
| Noise level | 34.8 dB |
| Overall dimensions | 240 x 120 x 52 mm |
| Other options | RGB lighting |
| Guarantee for individuals | 2 years |
| Socket support | AM4, AM5, LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700 |
| Fan dimensions | 2 x 120mm |
| Important information | Important information |
| Guarantee for legal entities | 1 year |