Lian Li FAN TL Wireless LCD Fan ARGB PWM 3pcs white
Lian Li FAN TL Wireless LCD Fan ARGB PWM 3pcs white


Lian Li FAN TL Wireless LCD Fan ARGB PWM 3pcs white
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 10
business days
| Brand | Lian Li |
| Weight | 0.95 kg. |
| Depth | 0.134 m. |
| Width | 0.132 m. |
| Height | 0.16 m. |
| Tips | Korpusa dzesētājs (Case Fan) |
| Ātrums | 1900 rpm |
| Trokšņa līmenis | 31 dB |
| Kopējie izmēri | 360 x 120 x 25 mm |
| Citas opcijas | ARGB |
| Garantija fiziskām personām | 2 gadi |
| Ventilatora izmēri | 120 x 120 x 25 mm |
| Garantija juridiskām personām | 1 gads |