- New
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
The Trust Zeff laptop stand is designed for laptops with a maximum screen size of 40.6 cm (16') and has a weight capacity of 10 kg. It features height adjustment and is foldable for easy storage, made of durable metal with a black finish.
Design | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Material | Metal |
Weight and Dimensions | |
| Depth | 225 mm |
| Width | 259 mm |
| Height | 42 mm |
Packaging Details | |
| Packaging Type | Box |
Ergonomics | |
| Height Adjustment | Yes |
| Foldable | Yes |