Dynatron S7 80mm CPU Cooler A 2774
Dynatron S7 80mm CPU Cooler A 2774



Dynatron S7 80mm CPU Cooler A 2774
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 5
business days
| Brand | Dynatron |
| Weight | 0.48 kg. |
| Depth | 0.114 m. |
| Width | 0.15 m. |
| Height | 0.086 m. |
| Type | CPU Cooler |
| Speed | 1300 - 4500 rpm |
| Noise level | 50.1 dB |
| Overall dimensions | 128 x 110 x 91 mm |
| Guarantee for individuals | 2 years |
| Socket support | LGA 4677 |
| Connectivity | Intel LGA 4677 |
| Fan dimensions | 80mm |
| Important information | Important information |
| Guarantee for legal entities | 1 year |