Deepcool Liquid CPU cooler LP360 black
Deepcool Liquid CPU cooler LP360 black
Deepcool Liquid CPU cooler LP360 black
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 10
business days
| Brand | Deepcool |
| Weight | 2 kg. |
| Depth | 0.442 m. |
| Width | 0.162 m. |
| Height | 0.194 m. |
| Type | Universal liquid cooler |
| Speed | 2400 rpm |
| Noise level | 38.71 dB |
| Overall dimensions | 360 x 120 x 25 mm |
| Other options | Lighting |
| Guarantee for individuals | 2 years |
| Socket support | Intel LGA1851, LGA 1700, Socket AM4, Socket AM5 |
| Fan dimensions | 3 x 120mm |
| Guarantee for legal entities | 1 year |