Deepcool Case Fan RF 120 W White
Deepcool Case Fan RF 120 W White







Deepcool Case Fan RF 120 W White
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 5
business days
| Brand | Deepcool |
| Weight | 0.25 kg. |
| Depth | 0.12 m. |
| Width | 0.12 m. |
| Height | 0.025 m. |
| Type | Case Fan |
| Speed | 1300±10% rpm |
| Maximum current | 0.24 |
| Noise level | 21.9 dB |
| Overall dimensions | 120 x 120 x 25 mm |
| Other options | LED lights |
| Guarantee for individuals | 2 years |
| Fan dimensions | 120mm |
| Important information | Important information |
| Guarantee for legal entities | 1 year |