- In stock.
Cooler Master SickleFlow Edge 3x120mm Case Fan ARGB White MFX-B2DW-253P2-R2
Cooler Master SickleFlow Edge 3x120mm Case Fan ARGB White MFX-B2DW-253P2-R2
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 10
business days
| Brand | Cooler Master |
| Weight | 0.681 kg. |
| Depth | 0.144 m. |
| Width | 0.096 m. |
| Height | 0.156 m. |
| Type | Case Fan |
| Speed | 690 - 2500 ± 10% rpm |
| Maximum current | 0.3A |
| Noise level | 32.8 dB |
| Overall dimensions | 360 x 120 x 25 mm |
| Other options | ARGB |
| Guarantee for individuals | 2 years |
| Fan dimensions | 120mm |
| Important information | Important information |
| Guarantee for legal entities | 1 year |