- In stock
Bullet camera TP-Link Tapo C110
Bullet camera TP-Link Tapo C110
Bullet camera TP-Link Tapo C110
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | TP-LINK, TP-Link |
| Model | Became C110 |
| Video camera type | IR cameras |
| Sensor size | 1/2.8" |
| Resolution | 2304x1296 |
| Suitable for use | Inside |
| Connectors | Wi-Fi, iOS, Android |
| Wireless standards | 802.11 b/g/n |
| Degree of protection (IP) | - |
| Supported memory cards | MicroSD |
| Memory capacity | 512GB |
| Maximum memory card capacity | 256GB |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Weight | 0.25 kg. |
| Length | 170 mm. |
| Width | 180 mm. |
| Height | 60 mm. |
| Country of manufacture | CN |