- New
Asus TUF Gaming TR120 ARGB Reverse 3-pack 120 mm Case Fan 90DA00D0-B09020
Asus TUF Gaming TR120 ARGB Reverse 3-pack 120 mm Case Fan 90DA00D0-B09020


Asus TUF Gaming TR120 ARGB Reverse 3-pack 120 mm Case Fan 90DA00D0-B09020
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 5
business days
| Brand | Sharp |
| Weight | 0.662 kg. |
| Depth | 0.14 m. |
| Width | 0.098 m. |
| Height | 0.2 m. |
| Type | Case Fan |
| Speed | 2000 rpm |
| Noise level | 29 dB |
| Overall dimensions | 120 x 120 x 28 mm |
| Other options | LED lights |
| Guarantee for individuals | 2 years |
| Fan dimensions | 120mm |
| Important information | Important information |
| Guarantee for legal entities | 1 year |