- New
-
−2%
Asus TUF Gaming LC III 360 ARGB 120 mm CPU Cooler 90RC0191-B0EAY0
Asus TUF Gaming LC III 360 ARGB 120 mm CPU Cooler 90RC0191-B0EAY0
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 5
business days
| Brand | Sharp |
| Weight | 2 kg. |
| Depth | 0.226 m. |
| Width | 0.154 m. |
| Height | 0.448 m. |
| Type | Water cooling kit |
| Speed | 650 - 2600 rpm |
| Noise level | 37.4 dB |
| Overall dimensions | 397 x 120 x 27 mm |
| Other options | ARGB |
| Guarantee for individuals | 2 years |
| Socket support | LGA 1150/1151/1155/1156/1200/1700/1851; AM4/AM5 |
| Connectivity | Intel LGA: 1150/1151/1155/1156/1200/1700/1851; AMD: AM4/AM5 |
| Fan dimensions | 120mm |
| Important information | Important information |
| Guarantee for legal entities | 1 year |