Portable coffee machine compatible with Nespresso and Dolce Gusto capsules, as well as ground coffee. It has a 15 bar pressure system, 80W power, and comes with a USB cable, car charger, and a practical carrying case.
Portable coffee machine compatible with Nespresso and Dolce Gusto capsules, as well as ground coffee. It has a 15 bar pressure system, 80W power, and comes with a USB cable, car charger, and a practical carrying case.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
Portable coffee machine, compatible with Nespresso and Dolce Gusto capsules, as well as ground coffee. Features: 15 bar pressure system, 80W power and includes USB cable, car charger and practical carrying bag.
Features | |
|---|---|
| Product type | Portable coffee machine |
| Brand | HiBREW |
| Model | H4A |
Specifications | |
| Dimensions | 75 x 75 x 220 mm (W x D x H) |
| Weight | 600g |
| Water tanks | 60 ml |
| Rated power | 80W |
| Rated voltage | DC 12V |
| Pressure | 15 bar |
Included accessories | |
| Included |
|
Safety warning | |
| Use the product only for its intended purpose. The device may become hot during operation. | |