-
−10%
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
8 - 9
business days
Enhance your coffee experience with the Comandante C40 MK4 Nitro-Blade Grinder in Racing Green. Enjoy precise, adjustable grind settings and easy cleaning every time!
Technical data | |
|---|---|
| Number of containers | 1 |
| Manual mode | Yes |
| Product type | Coffee grinder |
| Adjustable grinding settings | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Product color | Green |
| Grinder type | Grinder |
Weight and dimensions | |
| Diameter | 6.1cm |
| Height | 160mm |
| Weight | 740g |