Luminaire for the rail system DPM X-Line STP-12W-30B,12W,LED
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | DPM, DPM |
| Product type | Lamps |
| Article | STP-12W-30B |
| Suitable for indoor use | Hallway, Bedroom, Living room |
| Style | Modern |
| Lamp type | For rail system |
| Mounting type | Ceiling mounted |
| Light bulb socket | LED |
| Maximum power | 12W |
| Maximum bulb power | 12W |
| With a light bulb( | (in the set) - Yes |
| Number of bulbs | 1 |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Color temperature | 4000 - 4000°K |
| Luminous flux | 960 - 960lm |
| With remote control | No |
| With motion sensor | No |
| Voltage | 220 - 220V |
| Length | 30 - 30cm, 400 mm. |
| Width | 6.1 - 6.1cm, 70 mm. |
| Height | 6.1 - 6.1cm, 70 mm. |