Luminaire for the rail system DPM X-Line STF3-20W-B,20 W, ED
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | DPM, DPM |
| Product type | Lamps |
| Article | STF3-20W-B |
| Suitable for indoor use | Hallway, Bedroom, Living room |
| Style | Modern |
| Lamp type | For rail system |
| Mounting type | Ceiling mounted |
| Light bulb socket | LED |
| Maximum power | 20W |
| Maximum bulb power | 20W |
| With a light bulb( | (in the set) - Yes |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Color temperature | 4000 - 4000°K |
| Luminous flux | 2020 - 2020lm |
| With remote control | No |
| Voltage | 220 - 220V |
| Length | 44 - 44cm, 445 mm. |
| Width | 3 - 3cm, 35mm. |
| Height | 4 - 4cm, 45 mm. |