Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 5
business days
USB 3.0 AM to Type-C cable (AM/CM), 1.8 m
| Vendor Homepage | gmb.nl/item.aspx?id=8649 |
| Unit Box Height | 0.02 |
| Unit Box Length | 0.2 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Product Type | Cable |
| Length | 1.8 m |
| Connectors | USB Type-C (male), USB 3 AM (male) |
| Units per Shipping Box | 100 |
| Unit Calculated Volume | 0.000326 cubm |
| Product Net Weight | 0.06 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.1 kg |