

Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 5
business days
USB 3.0 AM to Type-C cable (AM/CM), 0.5 m
| Vendor Homepage | gmb.nl/item.aspx?id=9931 |
| Unit Box Height | 0.01 |
| Unit Box Length | 0.13 |
| Unit Box Width | 0.09 |
| Product Type | Cable |
| Length | 0.5 m |
| Connectors | USB Type-C (male), USB 3 AM (male) |
| Colour | Black |
| Units per Shipping Box | 200 |
| Unit Calculated Volume | 0.0001536 cubm |
| Product Net Weight | 0.01 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.029 kg |