Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 5
business days
USB 3.0 AM to Type-C cable (AM/CM), 0.1 m, white
| Vendor Homepage | gmb.nl/item.aspx?id=9934 |
| Unit Box Height | 0.001 |
| Unit Box Length | 0.15 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Product Type | Cable |
| Length | 0.1 m |
| Connectors | USB Type-C (male), USB 3 AM (male) |
| Colour | White |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 1.5E-05 cubm |
| Product Net Weight | 0.01 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.01 kg |