


Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 5
business days
Power splitter cord (C13), VDE approved, 2 m
VDE approved Y-shaped power splitter cord
German Schuko input and double C13 output
Molded plugs with integrated strain relief
| Vendor Homepage | gmb.nl/item.aspx?id=3015 |
| Unit Box Height | 0.04 |
| Unit Box Length | 0.26 |
| Unit Box Width | 0.12 |
| Model | PC-186-ML6 |
| Product Type | Splitter |
| Length | 2 m |
| Units per Shipping Box | 40 |
| Unit Calculated Volume | 0.0006563 cubm |
| Product Net Weight | 0.3 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.338 kg |