

Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 5
business days
CC-SATAM2F-02
SATA power splitter cable with angled output connectors, 0.15 m
| Vendor Homepage | gembird.com/item.aspx?id=8660 |
| Unit Box Height | 0.09 |
| Unit Box Length | 0.12 |
| Unit Box Width | 0.015 |
| Product Type | Cable |
| Length | 0.15 m |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000162 cubm |
| Product Net Weight | 0.015 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.023 kg |