- New
Tinklo kabelis, 0,25 m ilgio, su RJ-45 jungtimis abiejuose galuose. Jis atitinka Cat7 standartus, suteikia 1250 Mbit/s duomenų perdavimo greitį ir turi S/FTP apsaugą, užtikrinančią geresnį našumą.
Tinklo kabelis, 0,25 m ilgio, su RJ-45 jungtimis abiejuose galuose. Jis atitinka Cat7 standartus, suteikia 1250 Mbit/s duomenų perdavimo greitį ir turi S/FTP apsaugą, užtikrinančią geresnį našumą.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
Tinklo kabelis, kurio ilgis 0,25 m ir RJ-45 jungtys abiejuose galuose. Jis atitinka Cat7 standartus su duomenų perdavimo greičiu iki 1250 Mbit/s ir turi S/FTP šarvą, užtikrinantį geresnį našumą.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Jungtis 1 | RJ-45 |
| Jungtis 2 | RJ-45 |
| Apvalkalas | Mažai dūmų, be halogenų (LSZH), Polivinilo Chloridas (PVC) |
| Kabelio Standartas | Cat7 |
| AWG Laido Dydis | 26 |
| Dažnis | 500 MHz |
| Kabelio Šarvas | S/FTP (S-STP) |
| Duomenų Perdavimo Greitis | 1250 Mbit/s |
| Kabelio Klasė | Ea |
| Laido Medžiaga | Varis |
| Kabelio Tipas | Tiesus Kabelis |
| Produkto Spalva | Pilka |
| Kabelio Ilgis | 0.25 m |
| Išorinis Skersmuo | 6.2 mm |
Saugos Įspėjimas | |
| Naudokite produktą pagal numatytą paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų našumą. | |