- New
LANBERG PATCHCORD UTP CAT.5E yra 0,5 metro ilgio juodas Ethernet kabelis, skirtas tinklų aplikacijoms. Jame yra vario dengtas aliuminis (CCA) laidininkai, palaikantys dažnius iki 100 MHz, ir vyriškos jungtys abiejuose galuose.
LANBERG PATCHCORD UTP CAT.5E yra 0,5 metro ilgio juodas Ethernet kabelis, skirtas tinklų aplikacijoms. Jame yra vario dengtas aliuminis (CCA) laidininkai, palaikantys dažnius iki 100 MHz, ir vyriškos jungtys abiejuose galuose.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
LANBERG PATCHCORD UTP CAT.5E yra 0.5 metro ilgio juodas Ethernet kabelis, skirtas tinklų programoms. Jis turi vario dengto aliuminio (CCA) laidininkus, palaiko dažnius iki 100 MHz ir turi male jungtis abiejuose galuose.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Ethernet kabelis |
| Prekės ženklas | LANBERG |
| Modelis | PCU5-10CC-0050-BK |
Specifikacijos | |
| Dažnis | 100 MHz |
| Apvalkalo medžiaga | Polivinilo chloridas (PVC), didelio tankio polietilenas (HDPE) |
| Laidininko medžiaga | Vario dengtas aliuminis (CCA) |
| AWG laido dydis | 26 |
| Jungties lytis | Male/Male |
| Kabelio ilgis | 0.5 m |
| Kabelio ekranavimas | U/UTP (neekranizuotas susuktas pora) |
| Išorinis skersmuo | 4.8 mm |
Saugos įspėjimas | |
| Naudokite produktą pagal numatytą paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą ir našumą. | |