- New
LANBERG PATCHCORD RJ45 yra 3 metrų ilgio Ethernet kabelis, skirtas tinklo ryšiui. Jis turi vyrų jungtis abiejuose galuose, U/UTP šarvą ir pagamintas iš vario dengto aliuminio su PVC ir HDPE apvalkalu.
LANBERG PATCHCORD RJ45 yra 3 metrų ilgio Ethernet kabelis, skirtas tinklo ryšiui. Jis turi vyrų jungtis abiejuose galuose, U/UTP šarvą ir pagamintas iš vario dengto aliuminio su PVC ir HDPE apvalkalu.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
LANBERG PATCHCORD RJ45 yra 3 metrų ilgio Ethernet kabelis, skirtas tinklo jungčiai. Jame yra male jungtys abiejuose galuose, U/UTP apsauga, o laido medžiaga - varis dengtas aliuminis (CCA) su PVC ir HDPE apvalkalu.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Ethernet kabelis |
| Prekės ženklas | LANBERG |
| Modelis | PATCHCORD RJ45, CAT. 6 |
Specifikacijos | |
| Kabelio ilgis | 3 m |
| Jungties lytis | Male/Male |
| Apvalkalo medžiaga | Polivinilchloridas (PVC), Didelio tankio polietilenas (HDPE) |
| Kabelio spalva | Pilkas |
| AWG laidų dydis | 26 |
| Dažnis | 250 MHz |
| Kabelio apsauga | U/UTP (UTP) |
| Laido medžiaga | Varis dengtas aliuminis (CCA) |
| Išorinis skersmuo | 4.8 mm |
Papildoma informacija | |
| Plug and Play | Taip |
| Safety Warning | Naudokite produktą tik numatytam tikslui. |