- New
Patchcord UTP Lanberg PCU6-10CC-0300-BK yra 3 metrų ilgio Ethernet kabelis su RJ45 jungtimis abiejuose galuose. Jis turi U/UTP šarvą ir yra sukurtas patikimam duomenų perdavimui iki 250 MHz dažniu.
Patchcord UTP Lanberg PCU6-10CC-0300-BK yra 3 metrų ilgio Ethernet kabelis su RJ45 jungtimis abiejuose galuose. Jis turi U/UTP šarvą ir yra sukurtas patikimam duomenų perdavimui iki 250 MHz dažniu.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
Patchcord UTP Lanberg PCU6-10CC-0300-BK yra 3 metrų ilgio Ethernet kabelis su RJ45 jungtimis abiejuose galuose. Jis turi U/UTP šarvą ir yra sukurtas patikimam duomenų perdavimui iki 250 MHz dažniu.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Ethernet kabelis |
| Prekės ženklas | Lanberg |
| Modelis | PCU6-10CC-0300-BK |
Specifikacijos | |
| Kabelio ilgis | 3 m |
| AWG laidų dydis | 26 |
| Apvalkalo medžiaga | Didelio tankio polietilenas (HDPE), Polivinilo chloridas (PVC) |
| Dažnis | 250 MHz |
| Kabelio spalva | Juoda |
| Laidų medžiaga | Varis dengtas aliuminiu (CCA) |
| Kabelio šarvas | U/UTP (nesaugota sukabinta pora) |
| Jungties lytis | Male/Male |
Svoris ir matmenys | |
| Išorinis skersmuo | 4.8 mm |
Papildoma informacija | |
| Plug and Play | Taip |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |