- In stock
REFRIGERATOR BUIT-IN ENS3SE18S ELX
REFRIGERATOR BUIT-IN ENS3SE18S ELX
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Modelis | ENS3SE18S |
| Aukštis | 176.3 cm, 1845 mm. |
| Plotis | 54 cm, 575 mm. |
| Gylis | 54.1 cm |
| Svoris | 50 kg, 54 kg. |
| Spalva | Balta sp |
| Šaldytuvo tipas | Šaldiklis apačioje |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Metinės energijos sąnaudos | 216 kWh |
| Bendra šaldytuvo talpa | 179 l |
| Naudingoji šaldytuvo talpa | 109 l |
| Bendra šaldiklio talpa | 70 l |
| Triukšmo lygis | 39 dB |
| Šaldiklio stalčių skaičius | 3 |
| Darbinė šaldytuvo temperatūra | 2 - 28°C |
| Automatinis atitirpinimas | Taip |
| Lentynų skaičius | 3 |
| Keičiama durelių atidarymo kryptis | Taip |
| Ekranas | Ne |
| Lentynų medžiaga | Stiklas |
| Greitas užšaldymas | Taip |
| Apšvietimo tipas | LED |
| Kompresorių kiekis | 1 |
| Termostatas | Taip |
| Termostato tipas | Elektroninis |
| Daržovių ir vaisių stalčius | Taip |
| Valdymas | Elektroninis |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 564 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |