- In stock.
REFRIGERATOR BI BCHA306E4SN BEKO
REFRIGERATOR BI BCHA306E4SN BEKO
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BEKO, Beck |
| Model | BCHA306E4SN |
| Height | 193.5 cm, 1935 mm. |
| Width | 54 cm, 540mm. |
| Depth | 54.5 cm |
| Weight | 57 kg, 57.113 kg. |
| Refrigerator type | Bottom freezer |
| Energy efficiency class | E |
| Annual energy consumption | 223 kWh |
| Total refrigerator capacity | 289 liters |
| Useful refrigerator capacity | 220 liters |
| Freezer usable capacity | 69 liters |
| Noise level | 38 dB |
| Number of freezer drawers | 3 |
| Freezer operating temperature | 2 - 2°C |
| Automatic defrosting | Yes |
| Refrigeration system in the refrigerator | No frost |
| Number of shelves | 5 |
| Changing the door opening direction | Yes |
| Screen | No |
| Shelving material | Glass |
| Quick freezing | Yes. Freezing capacity, kg/24h- 3.5 |
| Lighting type | LED |
| Number of compressors | 1 |
| Thermostat | Yes |
| Vegetable and fruit drawer | Yes |
| Water and ice maker | No |
| Management | Electronic |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Length | 545 mm. |
| Country of manufacture | RO |