Built-in Refrigerator freezer Beko B7BCNA295HS2
Built-in Refrigerator freezer Beko B7BCNA295HS2



Built-in Refrigerator freezer Beko B7BCNA295HS2
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BEKO, Beck |
| Model | B7BCNA295HS2 |
| Height | 177.5 cm, 1775 mm. |
| Width | 54 cm, 540mm. |
| Depth | 55 cm |
| Weight | 61 kg, 34.1 kg. |
| Color | White color |
| Refrigerator type | Bottom freezer |
| Energy efficiency class | D |
| Total refrigerator capacity | 194 liters |
| Noise level | 37 dB |
| Automatic defrosting | Yes |
| Changing the door opening direction | Yes |
| Screen | Yes |
| Lighting type | LED |
| Thermostat | Yes |
| Thermostat type | Electronic |
| Management | Electronic |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Length | 555mm. |
| Country of manufacture | RO |