- In stock.
-
−2%
BUILT IN REFRIGERATOR BRB80F26ADF0EO SMG
BUILT IN REFRIGERATOR BRB80F26ADF0EO SMG
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | SAMSUNG, Samsung |
| Model | BRB80F26ADF0EO |
| Height | 177.5 cm, 1775 mm. |
| Width | 54 cm, 540mm. |
| Depth | 55 cm |
| Weight | 68 kg, 71,026 kg. |
| Color | White color |
| Refrigerator type | Bottom freezer |
| Energy efficiency class | D |
| Total refrigerator capacity | 264 liters |
| Total freezer capacity | 74 liters |
| Noise level | 35 dB |
| Automatic defrosting | Yes |
| Changing the door opening direction | Yes |
| Screen | No |
| Lighting type | LED |
| Thermostat | Yes |
| Thermostat type | Electronic |
| Vegetable and fruit drawer | Yes |
| Management | Mechanical, Electronic, Smartphone |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Length | 550 mm. |
| Country of manufacture | PL |