- In stock.
Hob ceramic Beko HIC64401
Hob ceramic Beko HIC64401



Hob ceramic Beko HIC64401
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BEKO, Beck |
| Model | HIC64401 |
| Width | 58 cm, 655 mm. |
| Depth | 51 cm |
| Height | 5.5 cm, 125 mm. |
| Color | Black |
| Power | 6800W |
| Weight | 7.8 kg, 12 kg. |
| Hob type | Power plant |
| Number of cooking zones | 4 |
| Management | Sensory |
| Child safety feature | Yes |
| Timer | No |
| Frame | No |
| Automatic shutdown | Yes |
| Screen | No |
| Variable-sized cooking zones | Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Additional information | 6 adjustable powers |
| Length | 655 mm. |
| Country of manufacture | TR |