- In stock
Hob AEG HRB32310CB
Hob AEG HRB32310CB
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Manufacturer | AEG |
| Hob type | Electric |
| Surface type | Glass ceramic |
| Mounting type | Surface mounting |
| Ignition | No |
| Number of heating elements per surface | 2 |
| Standardized width | 30 cm |
| Standardized depth | 50cm |
| Color | Black |
| Management | Touch control |
| Expansion zones | Yes |
| Frame | No |
| Timer | Yes |
| Cooking sensor | No |
| Meat thermometer | No |
| Holders | No |
| Increased power "WOK" burner | No |
| Gas leak protection | No |
| LPG nozzles | No |
| Pause function | Yes |
| Child lock | Yes |
| Residual heat indicator | Yes |
| Boost function | No |
| Automatic brewing | No |
| Wireless integration with the hood | No |
| Power limitation | No |
| Power | 2900W |
| Height | 3.8 cm |
| Width | 29 cm |
| Depth | 52 cm |