- In stock
Wireless speaker Xiaomi SOUNDPARTY NS7-GL , black 50 W
Wireless speaker Xiaomi SOUNDPARTY NS7-GL , black 50 W



Wireless speaker Xiaomi SOUNDPARTY NS7-GL , black 50 W
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | XIAOMI, Xiaomi |
| Sound power | 50W |
| Bluetooth interface | Yes |
| WiFi interface | No |
| Hands-free function | Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Width | 260mm, 121 mm. |
| Depth | 90 mm |
| Height | 90mm, 121 mm. |
| Color | Black color |
| Power source | Battery |
| Connectors | Bluetooth 5.4, NFC |
| Radio receiver | FM |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Weight | 2.3 kg. |
| Length | 298 mm. |
| Country of manufacture | CN |