- In stock.
Wireless speaker Xiaomi, black, 40 W
Wireless speaker Xiaomi, black, 40 W
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | XIAOMI, Xiaomi. Operating time on full charge, up to 17 h |
| Sound power | 40W |
| Bluetooth interface | Yes |
| WiFi interface | No |
| Hands-free function | Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Width | 73 mm, 77 mm. |
| Depth | 73 mm |
| Height | 202 mm, 77 mm. |
| Weight | 660 grams, 0.927 kg. |
| Color | Black color |
| Power source | USB, Battery |
| Battery capacity | 4800mAh |
| Form | Cylinder |
| Connectors | 1 x USB Type-C |
| Radio receiver | None |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| With remote control | No |
| Sensitivity | 93 dB |
| Length | 230 mm. |
| Country of manufacture | CN |