- In stock.
Wireless speaker Xiaomi, black, 30 W
Wireless speaker Xiaomi, black, 30 W



Wireless speaker Xiaomi, black, 30 W
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | XIAOMI, Xiaomi |
| Sound power | 30W |
| Bluetooth interface | Yes |
| WiFi interface | No |
| Hands-free function | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Width | 196 mm, 150 mm. |
| Depth | 66 mm |
| Height | 68mm, 80 mm. |
| Color | Black color |
| Power source | Battery |
| Form | Cylinder |
| Connectors | 1 x USB Type-C |
| Radio receiver | None |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Special protection | Moisture resistant |
| Weight | 0.592 kg. |
| Length | 80 mm. |
| Country of manufacture | CN |