- In stock.
WIRELESS SPEAKER BLOW KARAOKE RGB
WIRELESS SPEAKER BLOW KARAOKE RGB
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BLOW, Blow. Operating time after full charge, up to 2 h |
| Charging time | 4 hours |
| Sound power | 10W |
| Bluetooth interface | Yes |
| WiFi interface | No |
| Hands-free function | Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Width | 170mm, 170 mm. |
| Depth | 85 mm |
| Height | 160mm, 160 mm. |
| Weight | 457 grams, 0.58 kg. |
| Color | Brown color |
| Power source | Battery |
| Battery capacity | 1200mAh |
| Frequency range | 90 - 18000Hz |
| Form | Other |
| Connectors | Bluetooth, TF, 1 x USB-C, AUX |
| Radio receiver | None |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Length | 85 mm. |
| Country of manufacture | CN |