- In stock.
SPEAKER MARSHALL MIDDLETON BLACK/BRASS
SPEAKER MARSHALL MIDDLETON BLACK/BRASS
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | MARSHALL, Marshall. Operating time on full charge, up to 20 h |
| Charging time | 4.5 hours |
| Sound power | 60W |
| Bluetooth interface | Yes |
| WiFi interface | No |
| Hands-free function | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Width | 109mm, 275 mm. |
| Depth | 95 mm |
| Height | 230mm, 164 mm. |
| Color | Gold color, Black color |
| Power source | Battery |
| Form | Rectangle |
| Connectors | 1 x USB-C |
| Radio receiver | None |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Special protection | Moisture-proof, Dust-proof |
| Weight | 2.37 kg. |
| Length | 133 mm. |
| Country of manufacture | CN |