- In stock.
SPEAKER MARSHALL KILBURN II BLACK/BRASS
SPEAKER MARSHALL KILBURN II BLACK/BRASS
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | MARSHALL, Marshall. Operating time on full charge, up to 20 h |
| Charging time | 2.5 hours |
| Sound power | 36W |
| Bluetooth interface | Yes |
| WiFi interface | No |
| Hands-free function | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Width | 243mm, 318 mm. |
| Depth | 140mm |
| Height | 162 mm, 260 mm. |
| Weight | 2500 grams, 3.44 kg. |
| Color | Gold color, Black color |
| Power source | Battery |
| Battery type | Li-ion |
| Frequency range | 52 - 20000Hz |
| Form | Rectangle |
| Audio file formats | MP3 |
| Connectors | 3.5 mm (AUX), Bluetooth |
| Maximum operating range | 9 years |
| Radio receiver | None |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Special protection | Moisture resistant |
| With remote control | No |
| Sensitivity | 100dB |
| Length | 222 mm. |
| Country of manufacture | CN |