- In stock.
SPEAKER MARSHALL EMBERTON II BLACK/BRASS
SPEAKER MARSHALL EMBERTON II BLACK/BRASS
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | MARSHALL, Marshall. Operating time on full charge, up to 30 h |
| Charging time | 3 hours |
| Sound power | 20W |
| Bluetooth interface | Yes |
| WiFi interface | No |
| Hands-free function | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Width | 160mm, 680 mm. |
| Depth | 76 mm |
| Height | 68mm, 160 mm. |
| Color | Gold color, Black color |
| Power source | Battery |
| Frequency range | 60 - 20000Hz |
| Form | Rectangle |
| Connectors | 1 x USB-C |
| Radio receiver | None |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Special protection | Moisture resistant |
| Weight | 0.9 kg. |
| Length | 760mm. |
| Country of manufacture | CN |