Xiaomi ZBW4354TY Mi In Universal Headset w/Mic Black
Xiaomi ZBW4354TY Mi In Universal Headset w/Mic Black



Xiaomi ZBW4354TY Mi In Universal Headset w/Mic Black
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | XIAOMI, Xiaomi |
| Model | Mi Basic ZBW4354TY |
| Weight | 12 grams, 0.062 kg. |
| Color | Black color |
| Speaker diameter | 9mm |
| Frequency range | 10 - 22000Hz |
| Maximum input power | 5mW |
| Resistance | 16 Ω |
| Sensitivity | 97 dB |
| Built-in microphone | Yes |
| Microphone type | On the wire |
| Connection | 3.5mm |
| Cable length | 1.2 m |
| Wireless | No |
| Included | Headphones, 3 pairs of different sized earplugs |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Additional information | Convenient design |
| Noise reduction system | Passive |
| Length | 70 mm. |
| Width | 70 mm. |
| Height | 20 mm. |
| Country of manufacture | CN |