- In stock
WIRELESS HEADPHONES TAT2139BK/00 PHILIPS
WIRELESS HEADPHONES TAT2139BK/00 PHILIPS
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | PHILIPS, Philips |
| Model | TAT2139BK/00 |
| Weight | 41 grams, 0.085 kg. |
| Color | Black color |
| Speaker diameter | 13 mm |
| Frequency range | 20 - 20000Hz |
| Maximum input power | 10mW |
| Resistance | 16 Ω |
| Sensitivity | 94 dB |
| Built-in microphone | Yes |
| Microphone type | Built-in |
| Connection | USB-C, Bluetooth |
| Cable length | 20 years |
| Volume control | Yes |
| Operating time | 28 hours |
| Charging time | 2 hours |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Noise reduction system | None |
| Length | 33 mm. |
| Width | 95 mm. |
| Height | 90 mm. |
| Country of manufacture | CN |