- In stock
-
−5%
Wireless headphones Sennheiser Accentum, black
Wireless headphones Sennheiser Accentum, black
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Prekės ženklas | SENNHEISER, Sennheiser |
| Modelis | Accentum |
| Svoris | 222 g, 0.243 kg. |
| Spalva | Juoda sp |
| Garsiakalbio skersmuo | 37 mm |
| Dažnių diapazonas | 10 - 22000Hz |
| Didžiausia įvesties galia | 10 mW |
| Jautrumas | 106 dB |
| Integruotas mikrofonas | Taip |
| Mikrofono dažnių diapazonas | 50 - 8000Hz |
| Mikrofono tipas | Įmontuotas |
| Jungtis | Bluetooth |
| Belaidės | Taip |
| Garso reguliatorius | Taip |
| Veikimo laikas | 50 h |
| Įkrovimo laikas | 3 h |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 220 mm. |
| Plotis | 51 mm. |
| Aukštis | 214 mm. |
| Pagaminimo šalis | RO |