- In stock.
Wireless headphones Philips TAH3209BG/00, sandy brown
Wireless headphones Philips TAH3209BG/00, sandy brown
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | PHILIPS, Philips |
| Weight | 125 g, 0.303 kg. |
| Color | Brown color |
| Speaker diameter | 32 mm |
| Frequency range | 20 - 20000Hz |
| Maximum input power | 20mW |
| Resistance | 32 Ω |
| Sensitivity | 112 dB |
| Built-in microphone | Yes |
| Microphone type | Built-in |
| Connection | USB-C, Bluetooth |
| Cable length | 0.2 m |
| Wireless | Yes |
| Operating time | 25 hours |
| Charging time | 2 hours |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Noise reduction system | None |
| Length | 50 mm. |
| Width | 250 mm. |
| Height | 180 mm. |
| Country of manufacture | CN |