- In stock.
Wireless headphones for children Kakė Makė, green/purple
Wireless headphones for children Kakė Makė, green/purple



Wireless headphones for children Kakė Makė, green/purple
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | KAKE_MAKE, Poke Poke |
| Weight | 141 g, 1,681 kg. |
| Color | Green, Purple |
| Resistance | 32 Ω |
| Sensitivity | 85 dB |
| Built-in microphone | Yes |
| Microphone type | Built-in |
| Connection | Bluetooth |
| Wireless | Yes |
| Operating time | 50 hours |
| Charging time | 2.5 hours |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Noise reduction system | None |
| Length | 160 mm. |
| Width | 700 mm. |
| Height | 160 mm. |
| Country of manufacture | CN |