- In stock
WIRELESS HEADPH. HST-250BT/BK AIWA BLACK
WIRELESS HEADPH. HST-250BT/BK AIWA BLACK



WIRELESS HEADPH. HST-250BT/BK AIWA BLACK
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | AIWA, Aiwa |
| Model | HST-250BT |
| Weight | 213 g, 0.636 kg. |
| Color | Black color |
| Speaker diameter | 40mm |
| Frequency range | 20 - 20000Hz |
| Resistance | 32 Ω |
| Built-in microphone | Yes |
| Microphone type | Built-in |
| Connection | 3.5 mm, Micro USB |
| Wireless | Yes |
| Operating time | 12 hours |
| Charging time | 2 hours |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Noise reduction system | None |
| Length | 230 mm. |
| Width | 220 mm. |
| Height | 70 mm. |
| Country of manufacture | CN |